UA | RU
BVP Electronics Facebook-страница BVP Electronics Instagram-страница BVP Electronics Youtube-канал BVP Electronics
Київ, Україна
+38 (044) 492-13-28
+38 (067) 716-59-95
+38 (067) 251-00-86
info@bvp.com.ua
ПродукціяВідгукиПрайсФотогалереяСтаттіНаші координатиПро компанію

Новини про останні розробки джерел живлення, випрямлячів і перетворювачів
електроенергії BVP Electronics

 
   
Очі бояться, а блок живлення перетворює.
Народна перетворювальна мудрість
Інформація, на відміну від ресурсів,
задумана, щоб нею ділилися.

Роберт Кіосакі
ВІТАЄМО НА САЙТІ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА ІМПУЛЬСНИХ
СТАБІЛІЗОВАНИХ ДЖЕРЕЛ ЖИВЛЕННЯ BVP ELECTRONICS
Наша продукція - імпульсні стабілізовані джерела живлення, перетворювачі напруги, гальванічні випрямлячі з можливістю регулювання вихідних параметрів, цифровою індикацією, вбудованими таймером / секундоміром, лічильником ампер-годин (ампер-хвилин), можливістю реверсивного управління вихідним струмом, з виносним дистанційним управлінням, комп'ютерним управлінням через порти RS-232 / RS-485, вихідною потужністю від 225 до 30 000 ват. Продукція призначена як для початківців радіоаматорів, так і для фахівців в області радіоелектроніки, гальваніки, металообробці, лазерного виробництва і т.д.

Цілим напрямком нашої діяльності є виробництво випрямлячів для гальванічних ванн. Випрямлячі, як правило, працюють в режимі джерела струму, мають регулювання по ліміту вихідного струму, широкий діапазон вихідних параметрів: від 1,5 до 2000 ампер, з вбудованими додатковими функціями, таким як: таймер / секундомір, лічильники ампер годин (накопичувальний і лічильники-дозатори), комп'ютерне управління вихідними параметрами, реверсивний управління вихідним струмом, з однофазним живленням напругою 230 вольт або трифазним 400 вольт. Випрямлячі струму - імпульсні, тому найважливішою їх перевагою є мала вага і невеликі габарити. Мають максимум захистів від перегріву, перенапруги, стрибків вхідної напруги, короткого замикання, появи високої напруги на вихідних клемах і т.д. Всі корпусні деталі і плати покриті вологостійким захисним лаком. У трифазних модульних випрямлячах передбачений змінний повітряний фільтр на передній панелі силового модуля.

Виробникам промислової продукції ми пропонуємо набагато більше, ніж просто джерело живлення - ми пропонуємо комплексні рішення для ефективного бізнесу з виробництва продукції. На сторінках нашого сайту наші майбутні партнери можуть знайти всю інформацію і відповіді на всі питання, необхідні для прийняття рішення про вибір правильної системи живлення виробленої продукції. Особлива подяка нашим постійним клієнтам за відгуки, залишені на сторінках нашого сайту, за їхніми рекомендаціями і зауважень наша продукція вдосконалюється кожен день!

Металургія та будівництво в Україні Вибрати обладнання: МетаМаркет - вибір обладнання в інтернет-магазинах України
Rang
ОСТАННІ РОЗРОБКИ
Серія блоків живлення BVP TBR
Серія блоків живлення BVP TBR
Серія блоків живлення BVP TR
Серія блоків живлення BVP TR

31.03.2021 - Які оновлення відбулися і відбуваються в наших блоках живлення?
Які оновлення відбулися і відбуваються в наших блоках живлення? У молодшій серії блоків живлення Lab Mini був доданий тумблер для включення другого діапазону струму (точно такий же, як і на серії Lab TFT). Навіщо він потрібен? Для ювелірних завдань і для робіт на маленьких токах часом буває вкрай важливо точно вимірювати струм, а також встановлювати його обмеження. Саме це завдання і вирішує додатковий тумблер - він обмежує максимальний струм блоку живлення…

29.07.2020 - Відеоблог про наші блоки живлення
Відеоблог про наші блоки живлення Вирішили спробувати свої сили в створенні невеликих інформаційних відеороликів та освоєнні соціальних мереж. Для цього створили свої youtube-канал та facebook-сторінку. Ну і розміщуємо перший відеоролик в стилі відеоблогу на тему джерел живлення постійної напруги, їх можливих режимів роботи, а також практичне дослідження роботи джерела з різними навантаженнями.

26.11.2019 - Огляд блоків живлення BVP Electronics з РК-екранами
Огляд блоків живлення BVP Electronics з РК-екранами Травень 2018 року - час анонсування компанією нової серії лабораторних імпульсних джерел живлення - Lab TFT. Головним завданням для нових джерел живлення було відмовитись від семисегментних індикаторів та оснастити блок живлення сучасним графічним дисплеєм, а також розмістити в маленькому корпусі "силову установку" з вихідною потужністю до 500 ват з можливістю використання таймера, секундоміра і лічильника ампер-годин. Як результат, вийшли наступні моделі…

05.07.2019 - Інтерфейс RS-485 в блоках живлення BVP Electronics
Інтерфейс RS-485 в блоках живлення BVP Electronics Одною з важливих вимог до сучасних імпульсних блоків живлення є можливість віддаленого керування вихідними параметрами, за допомогою дистанційного пульта керування або комп'ютера. Комп'ютерне управління має ряд переваг, серед яких можливість створення необхідних програмованих режимів роботи блока живлення. Наприклад, дуже часто завдання зводиться до того, що б реалізувати автоматичну роботу блоку живлення: коли в залежності від часу роботи проставляються потрібні вихідні параметри, а по завершенню роботи блок відключається…

31.03.2019 - Розробка високовольтних джерел живлення
Розробка високовольтних джерел живлення Подальший розвиток TFT-шних блоків живлення був скерований в бік високовольтних джерел живлення, тому в асортимент нашої продукції доданий блок живлення BVP TFT 60V 25A, а також зроблені прототипи джерел живлення BVP TFT 120V 8A та BVP TFT 400V 2,5A. Останній варіант потрібен для ремонту і діагностики обладнання електромобілів, але працювати з ним потрібно вкрай акуратно, так як присутня висока постійна напруга, небезпечна для життя. Якщо у вас є необхідність в інших вихідних параметрах блоків живлення - звертайтеся! Ми обов'язково врахуємо Вашу думку!

17.12.2018 - Новий металевий корпус для блоків живлення, потужністю до 450 ват
Новий металевий корпус для блоків живлення, потужністю до 450 ват Зусиллями наших інженерів розроблений новий металевий корпус власного виробництва на заміну пластиковим корпусам моделей Lab Mini та Lab TFT. Тепер вони будуть виглядати набагато привабливіше, при цьому збільшаться у вазі всього на півкілограма, тоді як ціна залишається незмінною! Блоки живлення в новому корпусі очікуються вже після Нового Року!

07.08.2018 - Нові розробки BVP Electronics: блоки живлення з TFT екраном в металевому корпусі
Нові розробки BVP Electronics: блоки живлення з TFT екраном в металевому корпусі Поспішаємо повідомити радісну новину: РК-дисплей дістався і до блоків живлення в металевому корпусі, потужністю від 225 до 1500 ват! Екран буде з діагоналлю 2,4" і 2,8" (для 1500-ватних блоків) з роздільною здатністю 320 на 240 пікселів, а сам прилад буде мати всі ті ж багаті можливості, що і "молодша" серія Lab TFT. Але крім цього - постійне відображення вихідної потужності на дисплеї, термометр з функцією терморегулятора, а також порт RS485 для управління з комп'ютера! Новинки очікуються вже цієї осені!

02.05.2018 - Нові розробки BVP Electronics: 450Вт блоки живлення з TFT екраном
Нові розробки BVP Electronics: 450Вт блоки живлення з TFT екраном Новинкою 2018 року стануть джерела живлення Lab Mini з TFT екраном, моделі 15V 30A і 30V 15A. Нарешті, малопотужні джерела отримають вбудовані таймери, лічильники ампер-годин (ампер-хвилин, ват-годин), додаткові 9-ть «гарячих значень» - пам'ять для частовикористовуваних значень лімітів струму і напруги, а також унікальну візуалізацію вихідних параметрів на TFT-дисплеї з діагоналлю 1,8 дюйма та розподільчою здатністью 160 на 128 пікселів. Новинки надійдуть у продаж в травні-червні 2018 року!

20.02.2018 - Додано статтю-відеорекомендацію по ремонту блоків живлення BVP Electronics
Додано статтю-відеорекомендацію по ремонту блоків живлення BVP Electronics Несправності в блоках живлення можемо розділити на два варіанта: 1 - при підключенні до мережі живлення та включення тумблера POWER блок живлення включається, світяться цифрові індикатори, але при включенні тумблера ON / OFF напруги і струму на вихідних клемах немає; 2 - при підключенні до мережі живлення і включенні тумблера POWER блок живлення не включається…

14.12.2017 - Цінопад на блоки живлення BVP Electronics, вихідної потужності 1500Вт
Цінопад на блоки живлення BVP Electronics, вихідної потужності 1500Вт Напередодні нового 2018 року на всіх наших клієнтів чекає дійсно унікальна пропозиція - зниження ціни на всі моделі блоків живлення BVP Electronics, вихідною потужністю 1500Вт!!! З 15 грудня і до квітня місяця 2018 року можна буде придбати одну з найпопулярніших моделей блоків живлення зі знижкою 15%! Не пропустіть акцію!

23.11.2017 - Додано відео про те, як відмити блок живлення від хімії
Додано відео про те, як відмити блок живлення від хімії В статтю по ремонту блоків живлення додано відео про те, як визначити, що блок хімічно заражений, і що з ним робити після цього. Визначити хімічне забруднення дуже просто - потрібно відкрити блок живлення і поміряти тестером опір на неструмопровідних матеріалах. Якщо опір є - це значить, що поверхня блоку покрита хімічно-активним брудом, який проводить струм. І ці блукаючі струми, через деякий час, виводять блок живлення з ладу. Але перед тим, як приступати до його ремонту, потрібно обов'язково помити весь блок живлення в мильній воді. Як це робиться - показано на відео.

02.11.2017 - Нові розробки BVP Electronics: BVP Prof One
Нові розробки BVP Electronics: BVP Prof One Представляємо новинку BVP Electronics - серію трифазних випрямлячів BVP Prof One: моделі 15V 200A, 30V 100A і 60V 50A. Дані блоки живлення - спрощені одноканальні варіанти модульних блоків живлення серії BVP Prof, з вихідною потужністю до 3000 ват. Як і старші моделі, BVP Prof One володіє тканинним фільтром, виносним пультом управління, таймером-секундоміром і лічильником ампер-годин, а також має можливість управління з комп'ютера! Опціонально, може комплектоватся модулем реверсивного управління струмом (за рахунок зниження на 25% максимального вихідного струму).

24.07.2017 - Огляд блоків живлення Lab Mini
Огляд блоків живлення Lab Mini В асортименті компанії з'явилися лабораторні джерела Lab Mini, вихідною потужністю 240 і 450Вт. Прогрес в області радіоелектронних компонентів дозволив розмістити джерело живлення потужністю 450Вт в пластмасовий корпус, розміри якого не перевищують 15 * 10 * 20 см і вагою до 1,1 кг. Плюс додати в такий корпус подвійну індикацію - відображення і струму, і напруги одночасно.

19.07.2017 - Нові розробки BVP Electronics: Lab Mini
Нові розробки BVP Electronics: Lab Mini Нашим інженерам було поставлено завдання в розробці недорогого блоку живлення, в маленькому корпусі, але з відносно великий вихідною потужністю. Результати їх роботи не змусили себе довго чекати - наш модельний ряд поповнився аж 4 новими блоками живлення! Відмітна особливість новинок - максимальна вихідна потужність 225-450 ват, два цифрових індикатора, маленький пластмасовий корпус і вага блоку живлення до 1,1 кг! Нова серія Lab Mini представляє з себе щось середнє, між існуючими Home Tools і Lab Tools, взявши від кожної серії найкраще.

01.06.2017 - Літні ціни на всі блоки живлення
Літні розпродажі Вітаємо всіх з настанням літа і поспішаємо повідомити радісну новину - на цей теплий період року знижені ціни на всі наші блоки живлення, знижка становить цілих 15%! Не пропустіть можливості купити якісну продукцію українського виробництва за зниженою ціною!

24.05.2017 - Нові розробки BVP Electronics: трифазні джерела живлення BVP Prof
Нові розробки BVP Electronics: трифазні джерела живлення BVP Prof З радістю повідомляємо про вихід нової продукції BVP Electronics - модульних трифазних гальванічних випрямлячів BVP Prof 15V 150 + 150А Reverse і BVP Prof 15V 200 + 200A. Основні переваги нової продукції - наявність двоканального (канал А і В) джерела живлення в одному корпусі у вигляді силового модуля, з можливістю послідовного з'єднання каналів для збільшення вихідної напруги до 30В, або паралельного для нарощування вихідного струму до 2000А…

02.03.2016 - Додано статтю "Просто про заземлення"
Просто про заземлення Заземлення - навмисне електричне з'єднання будь-якої точки мережі, електроустановки чи обладнання з заземлюючим пристроєм. Мета такого заземлення одна - захистити людину від можливого ураження електричним струмом.

22.06.2015 - Нові розробки BVP Electronics
Нові розробки BVP Electronics Відділ розробників радий повідомити, що почалися розробки нових потужних трифазних гальванічних випрямлячів BVP Profi. Планована вихідна потужність модуля 6кВт, максимальний вихідний струм 400А. Всі, хто зацікавлений в таких випрямлячах, якщо у Вас є рекомендації, побажання в розробках такого пристрою - звертайтеся! Ми обов'язково врахуємо Вашу думку!

28.01.2015 - Нова модель BVP 15V 100A
Нова модель BVP 15V 100A В асортимент нашої продукції доданий новий блок живлення BVP 15V 100A. Цей блок живлення призначений для тих, хто віддає перевагу старому доброму резисторному варіанту керування блоком, і кому не потрібен додатковий функціонал у вигляді таймера, секундоміра, лічильників ампер-годин і комп'ютерного управління.

BVP Electronics       E-mail: info@bvp.com.ua
Київ, Україна, тел/ф.: +38 (044) 492-13-28; +38 (067) 716-59-95; +38 (067) 251-00-86
Лабораторні імпульсні стабілізовані джерела живлення. Перетворювачі напруги.