UA | RU
BVP Electronics Facebook-страница BVP Electronics Instagram-страница BVP Electronics Youtube-канал BVP Electronics
Київ, Україна
+38 (044) 492-13-28
+38 (067) 716-59-95
+38 (067) 251-00-86
info@bvp.com.ua
НовиниПродукціяВідгукиПрайсФотогалереяСтаттіНаші координати

Про компанію

 
   
Дивись: дерево в плодах, а блок живлення в справах
Народна перетворювальна мудрість
Важливо не звання людини, а його справи.
Пліній Молодший

BVP Electronics (ФОП Безкоровайна С. В.) є українським розробником-виробником лабораторних та промислових імпульсних стабілізованих джерел живлення, випрямлячей для гальваніки, джерел струму, джерел напруги, перетворювачів AC/DC з 2003 року. Унікальність продукції, що пропонує наша компанія, полягає у вдалому поєднанні високих технічних характеристик, сучасній елементній базі та невисокій вартості. Широкий діапазон вихідної потужності, стабільність параметрів, можливість безперервної роботи на повній потужності джерел живлення дозволяє використовувати іх в багатьох галузях. Джерела живлення BVP Electronics відносяться до категорії базових приладів, які знаходять дуже широке використання: від конструкторського бюро і метрологічної лабораторії до потужних автоматизованих систем на виробництві. Лабораторні блоки живлення постійного струму і напруги використовуються під час розробки електронних приладів, виконання наукових дослідів, вихідному контролі, виробництві силової апаратурі, у системах безперебійного енергопостачання, при живленні гальванічних ванн, автомобільного обладнання, а також в багатьох інших областях.

Можливість самостійного виготовлення плат дозволяє швидко реагувати на новинки ринку електронних компонентів, а також виконувати будь-яку модернізацію базових моделей джерел живлення за вимогою замовника. Внаслідок плідної співпраці з виробниками-партнерами були розроблені потужні трифазні випрямлячі із вихідним струмом до 2000А, джерела живлення з специфічними характеристиками. В блоках живлення передбачено можливість їх паралельного (збільшення струму) та послідовного підключення (збільшення напруги). В асортимент компанії додані випрямлячі для гальваніки із вбудованим таймером (секундоміром), лічильниками ампер-часів (накопичувальним та лічильником-дозатором), джерела живлення із комп’ютерним (дистанційним) керуванням через порт RS-232 чи RS-485. Новинкою 2018 року стали джерела живлення BVP TFT з використанням кольорового графічного дисплею.

Наднадійні AC/DC перетворювачі BVP Electronics, створені на основі інноваційних технології, дозволяють збільшити якість електроживлення Вашого обладнання, зменшити споживання електроенергії, заощадити на вартості джерел живлення.

І це ще не все! З кожним днем наша продукція вдосконалюється та модернізується. Продукцію максимально адаптуємо під умови та вимоги вітчизняної промисловості. Постійно шукаємо шляхи зниження енергоспоживання джерел живлення (збільшення ККД), рівня перешкод та акустичних шумів, термін розробки та виготовлення, вдосконалення якості виробів. Слідкуємо, щоб джерела живлення були максимально зручними, комфортними і простими в роботі.

Якщо Вас зацікавила запропонована інформація - знайте: ми працюємо під замовлення та можемо задовольнити будь-які Ваші вимоги до імпульсних стабілізованих джерел живлення! Завжди готові до співпраці з Вами!

Додаткову інформацію Ви можете отримати, звернувшись до нас по інтернет-пошті info@bvp.com.ua чи передзвонивши по телефонам: +38 (044) 492-13-28, +38 (067) 716-59-95, +38 (067) 251-00-86. Якщо у вас виникли питання, ми із задоволенням допоможемо Вам з відповіддю.
BVP Electronics       E-mail: info@bvp.com.ua
Київ, Україна, тел/ф.: +38 (044) 492-13-28; +38 (067) 716-59-95; +38 (067) 251-00-86
Лабораторні імпульсні стабілізовані джерела живлення. Перетворювачі напруги.